Congres 'Aan de slag met de SVIR' op 24 april
27 maart 2012Congres 'Aan de slag met de SVIR' voor RO-professionals
Het ministerie van Infrastructuur en Milieu organiseert speciaal voor RO-ambtenaren en andere RO-professionals het congres 'Aan de slag met de SVIR!' Tijdens de bijeenkomst is er volop gelegenheid om met elkaar onderwerpen uit de SVIR uit te diepen en de veranderingen in taken, opgaven en rollen in de ruimtelijke ordening te bespreken.
Met de SVIR worden beslissingen over ruimtelijke ontwikkelingen dichter bij burgers en bedrijven gebracht. Provincies en gemeenten kunnen maatwerk leveren voor regionale opgaven en regels en procedures worden eenvoudiger. Maar de SVIR betekent ook een nieuwe rol voor alle overheden.
Programma
Tijdens het congres kunt u onder meer speeddaten met de makers
van de SVIR en andere deelnemers. Ook kunt u drie van de volgende
workshops volgen:
- Stedelijke regio's met topsectoren
- Bereikbaarheidsindicator
- Werken volgens nieuwe rollen
- De ladder voor duurzame verstedelijking
- Samen werken aan het nationale en regionale watersysteem
- Kennisdelen voor nog betere ruimtelijke plannen
- De ontwikkeling van multimodale knooppunten
- De SVIR juridisch bekeken
- De ontwikkeling van het kernnet logistiek
- De toekomst van het grondbeleid
Waar en wanneer
Dinsdag 24 april in congrescentrum 1931 Brabanthallen in 's-Hertogenbosch
Heeft u een vraag of een opmerking over dit bericht? Neemt u dan contact op met de afdeling communicatie: communicatie@ipo.nl of (070) 888 1294